Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.024 kg |
|---|---|
| Dimensions | 12 × 9 × 1 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Model Number | 20220313 |
| Design | cartoon/卡通 |
| Plastic Type | PVC |
| Style | Vertical, Korean Style |
| Material | Plastic |
| Cover Material | Soft Plastic |
| Origin | Mainland China |
| Type | Card Holders & Note Holders |
| Size | photo size 5.5cm x 7.5cm |
| Dropshipping | YES |
| Package | 1 Piece |
Instock
There are no reviews yet.