Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.085 kg |
|---|---|
| Dimensions | 1 × 1 × 1 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Model Number | Card Holder & Note Holde |
| Design | cartoon/卡通 |
| Style | Vertical, Korean Style |
| Material | Paper |
| Brand Name | dawndesslo |
| Type | Card Holders & Note Holders |
| Origin | Mainland China |
| Size | 14x20cm |
| type1 | toploader deco |
| type2 | kpop idol photo |
| type3 | korean style |
| type4 | ins style |
Instock
There are no reviews yet.