Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.02 kg |
|---|---|
| Dimensions | 15 × 10 × 8 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Model Number | Transparent flip ID card storage card sleeve |
| Material | PP |
| Origin | Mainland China |
| Type | Card Holders & Note Holders |
| Size | 70 * 112 mm |
Instock
There are no reviews yet.