Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.03 kg |
|---|---|
| Dimensions | 12 × 10 × 2 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Style | Vertical, Casual |
| Material | PVC |
| Brand Name | pelsone |
| Origin | Mainland China |
| Type | Card Holders & Note Holders |
| Sealing Length | 7cm |
| Package | 50sheets per set |
Instock
There are no reviews yet.