Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.035 kg |
|---|---|
| Dimensions | 20 × 12 × 5 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Model Number | 2024001025 |
| Design | cartoon/卡通 |
| Style | Vertical, Korean Style |
| Material | Plastic |
| Cover Material | Soft Plastic |
| Type | Card Holders & Note Holders |
| Origin | Mainland China |
| Size | 18cm x 9cm |
| Color | plastic |
| Dropshipping | YES |
| Package | 1 Piece |
Instock
There are no reviews yet.