Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.08 kg |
|---|---|
| Dimensions | 5 × 5 × 2 cm |
| Design | cartoon/卡通 |
| Material | Acryl |
| Style | Korean Style |
| Brand Name | NoEnName_Null |
| Origin | Mainland China |
| Type | Card Holders & Note Holders |
| Overall Size | about 105*65mm |
| Put into the card size | about 85*50mm |
Instock
There are no reviews yet.