Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.09 kg |
|---|---|
| Dimensions | 11 × 8 × 3 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Model Number | 900# |
| Brand Name | HUALIWEN |
| Origin | Mainland China |
| material | stainless steel+PU |
| thickness | 13mm |
| capacity | 15 |
| weight | 81g |
| size | 96*65*13mm |
Instock
There are no reviews yet.