Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.65 kg |
|---|---|
| Dimensions | 111 × 11 × 5 cm |
| Origin | Mainland China |
| Product Name | Sublimation Coaster Blanks |
| Color | White |
| Size | 10cm |
| Thickness | 3MM |
| Package | Opp Bag |
| Material | MDF Cork |
Instock
There are no reviews yet.