Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.381 kg |
|---|---|
| Dimensions | 20 × 20 × 20 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Model Number | File Organizer Rack |
| Material | Plastic |
| Type | Bookends |
| Origin | Mainland China |
| Materials: | PET |
| Color: | As The Picture Shows |
| Package Weight: | approx.302g |
| Size: | approx.22x22x8cm/8.66×8.66×3.15in |
Instock
There are no reviews yet.