Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.041 kg |
|---|---|
| Dimensions | 12 × 6 × 7 cm |
| Certification | REACH |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Material | ACR |
| Packing Pattern | other |
| Model Number | t8000 glue |
| Brand Name | NoEnName_Null |
| Origin | Mainland China |
| Type | Liquid Glue |
| name | t8000 glue |
| color | clear |
| capacity | 15ml |
| viscosity | 4800mpa.s |
| feature | high elasticity, soft adhesive film, anti vibration and waterproof |
| Application | Phone LCD Touch Screen Repair Adhesive Electronic Components Glue With Precision Applicator Tip |
Instock
There are no reviews yet.