Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.032 kg |
|---|---|
| Dimensions | 18 × 15 × 3 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Model Number | 20201126 |
| Adhesive Tape Type | Masking Tape |
| Origin | Mainland China |
| Material | Washi Paper |
| Width | 60mm |
| Length | 3m |
| Style | 10 |
| Weight | 33g |
Instock
There are no reviews yet.