Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 1.7 kg |
|---|---|
| Dimensions | 22 × 13 × 12 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Model Number | SJ5012, SJ5012 |
| Origin | Mainland China |
| Product name | Black self-adhesive rubber bumper Small Kitchen Appliance Feet |
| Color | Grey |
| size | 12.7mm*3.6mm/pcs, |
| MOQ | 56pcs/block |
| Application | Small Kitchen Appliance Feet |
| Function | anti slip, reduce noise |
Instock
There are no reviews yet.