Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.2 kg |
|---|---|
| Dimensions | 10 × 10 × 1 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Length | 10m |
| Width | 8mm |
| Thickness | 1mm |
| Model Number | 525 |
| Adhesive Tape Type | Masking Tape |
| Origin | Mainland China |
Instock
There are no reviews yet.