Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.12 kg |
|---|---|
| Dimensions | 12 × 7 × 6 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Material | other |
| Packing Pattern | Cartoon |
| Capacity | 15ml |
| Model Number | TW000 |
| Type | Liquid Glue |
| Origin | Mainland China |
| brand | zhanlida |
| color | transparent |
| cure time | 30min(quick);24 hours(fully cure) |
| application | repair watch clocks, diy handmade crafts |
| shelf time | 24 monthes |
Instock
There are no reviews yet.