Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.1 kg |
|---|---|
| Dimensions | 10 × 10 × 10 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Length | 2m |
| Width | 8mm |
| Thickness | 2mm |
| Model Number | S0216-3mmRW |
| Adhesive Tape Type | Masking Tape |
| Origin | Mainland China |
| Product Type | Washi Tape |
| Material | Paper |
| Quantity | 1 Set |
| Size | 6.2cmx4.3cm (Length x Width) |
| is_customized Order Quantity | Yes, Accept Wholesale Offer & Product Customization |
| Handling Time | Will ship in 24 hours, (Unless stock low, extended 3 ~ 5 days) |
Instock
There are no reviews yet.