Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.019 kg |
|---|---|
| Dimensions | 10 × 10 × 4 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Length | 2m |
| Width | 30mm |
| Thickness | 2mm |
| Model Number | JD2412CCJ |
| Origin | Mainland China |
| SIZE | 45mm*2m |
Instock
There are no reviews yet.