Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.118 kg |
|---|---|
| Dimensions | 17 × 8 × 4 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Material | ACR |
| Packing Pattern | other |
| Model Number | LOOLIFL B-7000 |
| Brand Name | LOOLIFL |
| Origin | Mainland China |
| Type | Liquid Glue |
| quantitative | 15/25/50/110ML |
| Size | 3.1*2*11/4*2.5*13.8/4.6*3*13.8/6*3.7*17.5CM |
| Weight | 14/25/45/100g |
| Main Ingredients | Silicon rubber/Fumed silica |
| Silicon rubber | 67.5% |
| Fumed silica | 21.5% |
| Appearance | Cream |
| Odor | Weak odor |
Instock
There are no reviews yet.