Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.035 kg |
|---|---|
| Dimensions | 10 × 8 × 5 cm |
| Length | 5m |
| Model Number | 2021122605 |
| Adhesive Tape Type | Masking Tape |
| Origin | Mainland China |
| Color | show as the pictures |
| Package | 1.5cm x 5M |
| Dropshipping | YES |
| Type | Washi tape |
Instock
There are no reviews yet.