Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.017 kg |
|---|---|
| Dimensions | 10 × 9 × 5 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Length | 2m |
| Model Number | JD2303ZZE |
| Adhesive Tape Type | Masking Tape |
| Brand Name | HYFJOY |
| Origin | Mainland China |
| pack size | 40*40mm |
Instock
There are no reviews yet.