Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.045 kg |
|---|---|
| Dimensions | 15 × 11 × 3 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Material | other |
| Packing Pattern | other |
| Capacity | 30ml |
| Brand Name | BIGLU |
| Type | Liquid Glue |
| Origin | Mainland China |
Instock
There are no reviews yet.