Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.015 kg |
|---|---|
| Dimensions | 6 × 4 × 4 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Length | 2m |
| Thickness | 1mm |
| Model Number | JD2411AAL |
| Adhesive Tape Type | Masking Tape |
| Origin | Mainland China |
| size | 40mm*2m |
Instock
There are no reviews yet.