Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.023 kg |
|---|---|
| Dimensions | 6 × 4 × 4 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Length | 3M |
| Thickness | 1mm |
| Model Number | 08112346 |
| Adhesive Tape Type | Masking Tape |
| Origin | Mainland China |
| Quantity | 1 Pcs |
| Weight | 0.022kg |
| Size | 41*41*40mm |
| Style | 4 styles |
Instock
There are no reviews yet.