Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.03 kg |
|---|---|
| Dimensions | 18 × 15 × 1 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Length | 3M, 3m |
| Thickness | 1mm |
| Model Number | 20220329 |
| Adhesive Tape Type | Masking Tape |
| Origin | Mainland China |
| Material | Kraft Paper |
| Width | 20/30/35/40/60/80mm |
| Weight | 30g |
Instock
There are no reviews yet.