Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.022 kg |
|---|---|
| Dimensions | 7 × 7 × 7 cm |
| Length | 2m |
| Width | 10mm |
| Thickness | 1mm |
| Model Number | vintage |
| Adhesive Tape Type | Masking Tape |
| Origin | Mainland China |
| Features 1 | Japanese |
| Features 2 | girly |
Instock
There are no reviews yet.