Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.032 kg |
|---|---|
| Dimensions | 11 × 7 × 4 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Material | other |
| Packing Pattern | other |
| Capacity | 15ml |
| Model Number | 7147S |
| Origin | Mainland China |
| Type | Liquid Glue |
| Brand | Deli |
| Product Size | 36*23*98(mm) |
| net weight | 15(g) |
| Colloidal color | Transparent |
| packaging | Subject to options |
| Product quantity | 1-3pcs.not 2pack |
Instock
There are no reviews yet.