Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.038 kg |
|---|---|
| Dimensions | 1 × 1 × 1 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Length | 10m |
| Width | 8mm |
| Model Number | Double Sided Tape |
| Brand Name | dawndesslo |
| Origin | Mainland China |
Instock
There are no reviews yet.