Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.033 kg |
|---|---|
| Dimensions | 16 × 6 × 3 cm |
| Length | 5m |
| Width | 15mm |
| Thickness | 1mm |
| Model Number | gold |
| Adhesive Tape Type | Masking Tape |
| Brand Name | VALIOSOPA |
| Origin | Mainland China |
Instock
There are no reviews yet.