Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.017 kg |
|---|---|
| Dimensions | 16 × 16 × 3 cm |
| Length | 3M |
| Width | 25mm |
| Thickness | 1mm |
| Model Number | FXGJD006 |
| Adhesive Tape Type | Masking Tape |
| Brand Name | MOHAMM |
| Origin | Mainland China |
Instock
There are no reviews yet.