Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.049 kg |
|---|---|
| Dimensions | 16 × 15 × 6 cm |
| Material | ACR |
| Packing Pattern | Pen Style |
| Capacity | 2.3ml |
| Model Number | 1 |
| Origin | Mainland China |
| Type | Liquid Glue |
Instock
There are no reviews yet.