Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.2 kg |
|---|---|
| Dimensions | 20 × 15 × 6 cm |
| Certification | REACH |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Material | other |
| Packing Pattern | Pen Style |
| Capacity | 15ml |
| Model Number | B7000 |
| Origin | Mainland China |
| Type | Liquid Glue |
Instock
There are no reviews yet.