Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.09 kg |
|---|---|
| Dimensions | 17 × 7 × 7 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Material | PVAL |
| Packing Pattern | Pen Style |
| Capacity | 50ml, 50ml |
| Model Number | E7000 glue |
| Brand Name | NoEnName_Null |
| Type | Liquid Glue |
| Origin | Mainland China |
| name | e7000 glue |
| color | clear |
| feature | soft glue, no yellowing, no whitening, strong bonding |
| feature 2 | high viscosity waterproof slow-drying |
| Viscosity | 5500mpa.s |
| Application | Fabric Clothing DIY Diamond Crastal Jewelry Leather Shoes |
Instock
There are no reviews yet.