Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.075 kg |
|---|---|
| Dimensions | 1 × 1 × 1 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Washable | Yes |
| Formaldehyde Free | YES |
| Material | ACR |
| Model Number | 9626/9627/9628 |
| Brand Name | Deli |
| Type | Glue Stick |
| Origin | Mainland China |
| capacity | 8/15/21g |
| Note | The main image is for reference only. |
Instock
There are no reviews yet.