Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.021 kg |
|---|---|
| Dimensions | 3 × 4 × 5 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Model Number | Floral5 |
| Adhesive Tape Type | Masking Tape |
| Brand Name | GREATHOPE WASHI TAPE |
| Origin | Mainland China |
| Material | Eco Japanese washi paper |
| Quality | High quality |
| Width | 15mm per roll |
| Length | 10 meters per roll |
| NEW | 2022 April |
| Style | Gnomes Washi Tapes |
Instock
There are no reviews yet.