Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.052 kg |
|---|---|
| Dimensions | 14 × 10 × 1 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Model Number | Masking Tape |
| Adhesive Tape Type | Masking Tape |
| Origin | Mainland China |
| Length | 50m/55 yard |
| Thickness | 0.03mm/0.001-inch |
| Width | 5mm/8mm/12mm |
| Type1 | Masking Washi Tape |
| Type2 | Decorative Adhesive Tape |
| Type3 | Diy Scrapbooking Sticker |
Instock
There are no reviews yet.