Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.066 kg |
|---|---|
| Dimensions | 13 × 5 × 5 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Width | 15mm |
| Thickness | 1mm |
| Model Number | jd722 |
| Adhesive Tape Type | Masking Tape |
| Brand Name | YOUQIWJ |
| Origin | Mainland China |
| Place of origin | China Yiwu |
| package | individual package |
| style2 | washi tape |
| style6 | girls masking tape |
| length | 3m |
Instock
There are no reviews yet.