Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.015 kg |
|---|---|
| Dimensions | 17 × 13 × 2 cm |
| Length | 3M, 8m |
| Width | 10mm, 15/20/35/40/50/60/80mm |
| Thickness | 1mm |
| Model Number | 20210601 |
| Adhesive Tape Type | Masking Tape |
| Origin | Mainland China |
| Material | Kraft Paper |
| Weight | 30g |
Instock
There are no reviews yet.