Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.09 kg |
|---|---|
| Dimensions | 10 × 10 × 5 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Model Number | Masking Tape |
| Adhesive Tape Type | Masking Tape |
| Origin | Mainland China |
| Material | paper |
| Color | white |
| Width (approx.) | 5mm, 8mm, 10mm, 12mm, 18mm, 20mm, 30mm, 40mm |
| Feature1 | Writable Painting Paper |
| Feature2 | Multi-function Masking Tape |
| Feature3 | Anti-dirty Tape |
Instock
There are no reviews yet.