Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.078 kg |
|---|---|
| Dimensions | 13 × 12 × 6 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Length | 2m |
| Width | 10mm |
| Thickness | 1mm |
| Model Number | 20 rolls set |
| Adhesive Tape Type | Masking Tape |
| Origin | Mainland China |
Instock
There are no reviews yet.