Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.03 kg |
|---|---|
| Dimensions | 6 × 6 × 6 cm |
| Length | 3M |
| Width | 15mm |
| Thickness | 1mm |
| Model Number | Rainbow Plaid flowers plants |
| Adhesive Tape Type | Masking Tape |
| Origin | Mainland China |
Instock
There are no reviews yet.