Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.12 kg |
|---|---|
| Dimensions | 10 × 10 × 4 cm |
| Theme | Animals & Nature, Fantasy & Sci-Fi, Occupations, Sports |
| Warning | don't ea !!! |
| Model Number | Holographic Art cute girl Cards Outer Sleeves |
| Brand Name | Black Lotus |
| Origin | Mainland China |
| Recommend Age | 18+, 14+y |
| Material | None PVC plastic |
| SIZE | 67X92mm |
| For Cards | Standard Size Trading Cards MTG/YUGIOH/PKM.ECT |
| Pieces/Unit | 60 Units/Order |
| Front | High Clearence |
Instock
There are no reviews yet.