Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.041 kg |
|---|---|
| Dimensions | 13 × 9 × 5 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Length | 5m |
| Width | 8mm |
| Thickness | 1mm |
| Model Number | Caihong10 |
| Adhesive Tape Type | Masking Tape |
| Origin | Mainland China |
Instock
There are no reviews yet.