Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.018 kg |
|---|---|
| Dimensions | 3 × 3 × 1 cm |
| Length | 2m |
| Thickness | 1mm |
| Model Number | 23329202601 |
| Adhesive Tape Type | Masking Tape |
| Brand Name | NoEnName_Null |
| Origin | Mainland China |
| Weight | 14.4-18.8g |
| Cycle length | 350mm |
| Space | 30mm/50mm*2m |
| width | 30mm/50mm |
Instock
There are no reviews yet.