Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 4 kg |
|---|---|
| Dimensions | 4 × 4 × 4 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Installation Method | Assembly |
| Appearance | Modern Style |
| Style | Minimalist Modern |
| Origin | US(Origin) |
| Brand Name | ZHUXIANG |
| Use | HOME |
| Product Dimensions | 3149D x 3149W x 1476H |
| Maximum Weight Recommendation | 682 Pounds |
| Color | Cream White |
| Product Care Instructions | high quality board |
| Item Weight | 682 Pounds |
| Frame Material | Engineered Wood |
| Top Material Type | Engineered Wood |
| Shape | Round |
Instock
There are no reviews yet.