Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 1 kg |
|---|---|
| Dimensions | 1 × 1 × 1 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Shape | Rectangle, Rectangular |
| Installation Method | Assembly |
| Origin | Mainland China |
| Folded | No |
| Use | HOME |
| Product Dimensions | 19.7D x 39.4W x 19.5H |
| Maximum Weight Recommendation | 150 Pounds |
| Color | White |
| Product Care Instructions | Wipe with Dry Cloth, Wipe with Damp Cloth |
| Item Weight | 40.7 Pounds |
| Frame Material | Engineered Wood, Metal |
| Top Material Type | Engineered Wood |
Instock
There are no reviews yet.