Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 1 kg |
|---|---|
| Dimensions | 1 × 1 × 1 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Shape | Rectangle, Rectangular |
| Installation Method | Assembly |
| Appearance | Modern Style |
| Origin | Mainland China |
| Folded | No |
| Material | Wood |
| Use | HOME |
| Product Dimensions | 22.8D x 43.9W x 18H |
| Maximum Weight Recommendation | 100 Pounds |
| Color | Brown |
| Recommended Uses For Product | Meeting |
| Item Weight | 87.2 Pounds |
| Frame Material | Engineered Wood, Metal |
| Top Material Type | Engineered Wood |
Instock
There are no reviews yet.