Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 42.4 kg |
|---|---|
| Dimensions | 129 × 67 × 13 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Shape | Rectangle |
| Installation Method | Assembly |
| Appearance | Modern Style |
| Style | Minimalist Modern |
| Size | 120*50*43cm/120*60*43cm |
| Origin | Mainland China |
| Folded | No |
| Finishes Material | No |
| Material | Wood |
| Use | HOME |
Instock
There are no reviews yet.