Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 14 kg |
|---|---|
| Dimensions | 43 × 43 × 55 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Shape | Square |
| Applicable Number | 2 |
| Appearance | Modern Style |
| Style | Retro nostalgia / Old Furniture |
| Size | 17.01D x 17.01W x 21.95H in |
| Origin | Mainland China |
| Wood Type | Mahogany |
| is_customized | Yes |
| Folded | No |
| Use | HOME |
Instock
There are no reviews yet.