Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 31.3 kg |
|---|---|
| Dimensions | 152 × 45 × 80 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Shape | Rectangle |
| Applicable Number | 6 |
| Appearance | Modern Style |
| Style | Retro nostalgia / Old Furniture |
| Size | 18D x 60W x 31.88H in |
| Origin | Mainland China |
| Wood Type | Mahogany |
| is_customized | Yes |
| Folded | No |
| Use | HOME |
Instock
There are no reviews yet.