Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.46 kg |
|---|---|
| Dimensions | 20 × 20 × 30 cm |
| Theme | Transportation |
| Warning | NO |
| Certification | China certified (3C), Europe certified (CE), CE |
| Model Number | ATS30325 A |
| Brand Name | Brozebra |
| Origin | Mainland China |
| Recommend Age | 7-12Y, 12+y |
| Features 1 | Strategy game |
| Features 2 | Logical Thinking Training |
| Features 3 | smart game |
Instock
There are no reviews yet.