Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 4 kg |
|---|---|
| Dimensions | 4 × 4 × 4 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Installation Method | Assembly |
| Appearance | Modern Style |
| Style | Minimalist Modern |
| Origin | US(Origin) |
| Brand Name | YANYING |
| Product Dimensions | 189D x 3937W x 1575H |
| Color | Walnut |
| Recommended Uses For Product | Dining Work Display |
| Table design | Coffee Table |
| Top Material Type | Engineered Wood |
| Shape | Oval |
Instock
There are no reviews yet.